Të gjithë u befasuan nga paralajmërimi se Mozzik dhe Era Istrefi po vijnë me bashkëpunim.

Por më befasues ishte postimi i reperit se kënga anulohet.

Se çfarë mosmarrëveshje ndodhi në momentet e fundit ende nuk dihet, por kënga u anulua pak orë para se të publikohej.

Por megjithëse artistët nuk deshën ta publikojnë kënga ka rrjedhur në internet dhe të plotë mund ta dëgjoni në videon më poshtë.