Plagoset Vali Corleone – Arrestohet si e dyshuar një 22 vjeçare

Sot në orët e para të mëngjesit është plagosur Princ Valentino Corleone. Policia njofton nga hetimet e para në vendin e ngjarjes e dyshuar në...

Publikohet ilegalisht kënga e re e Mozzik dhe Erës që u anulua

Të gjithë u befasuan nga paralajmërimi se Mozzik dhe Era Istrefi po vijnë me bashkëpunim. Por më befasues ishte postimi i reperit se kënga anulohet. Se...

Fansja ia lidhë këpucët Yll Limanit në koncert – ai e falënderon publikisht me...

Yll Limani është pa dyshim një prej këngëtarëve më të angazhuar me koncerte këtë verë. Kjo vjen falë suksesit që kanë shënuar shumë prej hiteve...

Akuzohet për blerje klikimesh, Dafina Zeqiri i reagon ndjekësit: Artistët që s’jua merr mendja...

Ka tash e sa kohë që në media dhe rrjetet sociale diskutohet për shifrat e mëdha të klikimeve nga artistët e estradës. Këto dyshime vijnë...

Me bikini të zeza, Zaimina Vasjari mahnit me fizikun atraktiv trupor

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Zaimina Vasjari, ka kohë që ka bërë një tërheqje nga muzika. Ajo prej shumë vitesh është fokusuar në një biznes...

Dua Lipa dhe Megan Thee Stallion rikrijojnë një moment ikonik në Grammy

Të dielën, më 3 prill, Dua Lipa iu bashkua bashkëpunëtores Megan Thee Stallion në skenën në Las Vegas për të paraqitur çmimin për Artistin...

Gjendet trupi i pajetë i modeles ruse që e quajti Putinin psikopat

Kufoma e një modeleje ruse është gjetur e fshehur në një valixhe më shumë se një vit pasi ajo u zhduk. Gretta Vedler, 23 vjeç,...

E konfirmuar, Maluma këndon më 14 mars në Tiranë

Këngëtari i njohut në botë, Maluma do të këndojë në Tiranë më 14 mars. Ky lajm i cili ka qarkulluar për një kohë të gjatë...

“Më mungon” – balada e re e Nora Istrefit (VIDEO)

“Më mungon” mban titullin balada e re e Nora Istrefit. Këngëtarja e solli këngën me videoklip të realizuar nga Sekuencë e muzikë të punuar nga...

Latest news